AadressTallinna mnt 22, Tallinn
Helistage meile+372 555 555

Autoremont

Teostame igat liiki autoremonti ja hooldust ning järgime suurte autokaupluste püsiklientide põhimõtteid: järgime kehtestatud autoremondi tähtaegu, tuvastame kiiresti auto kahjustused, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja kulumaterjale, teenindame kogu teie auto hooldamise ajalugu ja meeldetuletuseks - anname garantii oma järgmisel visiidil kogu töö jaoks. Samal ajal on üks meie põhimõtetest taskukohaste hindade säilitamine autoremondi ja muud tüüpi tööde jaoks. Seega hoiame autot naudingu allikana, mitte eraõigusliku ostja kulutusena ning aitame vähendada ettevõtjate transpordikulusid.

autoremont

Autoremont oma ala spetsialistidelt

Meil on kõik vajalik teie sõidukile diagnostika teostamiseks, parandamiseks ja hooldamiseks. Oma töös kasutame ainult kaasaegseid seadmeid, kvaliteetseid kulumaterjale ja usaldusväärsete tootjate varuosi (tõestatud kvaliteediga originaale ja/või nende analooge).

Meil töötavad kogenud mehaanikud, kes on spetsialiseerunud konkreetsetele automarkidele, aga ka haruldastele vigadele. Remondime igapäevaselt erinevaid sõiduautode mudeleid ja marke nii suurtele ettevõtetele kui ka eraisikutele. Oleme harjunud efektiivselt ja tõhusalt töötama, oskame oma aega ja töökoormust planeerida, määrame vajaliku töö kiiresti kindlaks ja järgime rangelt tootja poolt soovitatud tehnoloogilisi protsesse.

autoremont tallinnas

Oleme hoolikalt välja töötanud oma tööstandardid ja seetõttu oleme valmis oma tegevuse eest vastutama. Meie autoremonditöökojas antakse kõigile klientidele töö ja osade garantii: kui meie süül midagi valesti läheb, ei vaja me pikki selgitusi ega spetsiaalseid teste, vaid parandame tüütu vea esimesel võimalusel. Meie püsikliendid usaldavad meid, kuna töötame läbipaistvalt, oleme alati kontaktis ja püüame mitte teha vigu, kuid oleme nõus tunnistama, et midagi läks valesti.

Broneeri autoremont

Kui otsite autoremondiks õiget töökoda, olete õigel kodulehel. Broneerige autoremont, kasutades selleks broneeringuvormi ning lepime kokku ajas ja hinnas.