AadressTallinna mnt 22, Tallinn
Helistage meile+372 555 555

Õlivahetus

Mootori õlivahetus on kõige elementaarsem hooldustöö, mis puudutab auto hooldamist. Igal autol, olenemata margist, tuleks vahetada mootoriõli regulaarselt ning vastavalt autotootja poolt ettekirjutatud normidele. Kui teie mootoriõli on vahetatud õigeaegselt, hoiate kokku kütusekulult ning samuti säästate mootorit üsna suurel määral.

Soovitame mootoriõli vahetada vastavalt sellele, kuidas see on toodud välja teie auto hooldusraamatus. Enamasti on auto hooldusraamatus kirjas soovitatud õlivahetuse aeg vastvalt kilometraažile. Diiselmootorite puhul on soovitatud vahetada (vanemate mudelite puhul) õli iga 10 000km järel ning 15 000 km järel, kui tegu on uuemate mootoritega. Kui teil on bensiinimootoriga auto, on levinud soovitatav õlivahetuse kilometraaz umbes 15 000km (vanemate bensiinimootorite puhul) ning 20-30 000km uuemate mudelite puhul.

Broneeri õlivahetus

Kui otsite õlivahetuseks remonditöökoda, olete õigel kodulehel. Broneerige õlivahetus, kasutades selleks broneeringuvormi ning tulge vahetage õli oma ala spetsialistide juures.