AadressTallinna mnt 22, Tallinn
Helistage meile+372 555 555

Rehvivahetus

Tänu kliimavööndile, kus elame, on meil muutlikud ilmastikutingimused, seega on Eesti seaduste järgi vajalik ja rehvivahetus kohustuslik (ja sellega seotud rehvitööd). On loomulik, et rehvi muster kulub aja jooksul ja autoomanik peab olema veendunud, et rehvide mustri kulumine ei ole ületanud kriitilist piiri, millega sõitmine pole enam ohutu.

rehvivahetus

Autoremont oma ala spetsialistidelt

Seetõttu on alati hea oma rehvide seisukorda ning rehvimustrit aeg-ajalt kontrollida. Kontrollige kindlasti, kas rehvirõhk on piisav (sageli leiate soovitava rehvirõhu autoukselt, kui uks on lahti) ja seda, kas rehvid on kulunud ühtlaselt. Kui rehv kaotab pidevalt rõhku või kui märkate ebaühtlast rehvide kulumist, peaksite kindlasti pöörduma rehvivahetuspunkti või spetsialisti poole. Vaata kindlasti ka rehvide sooduspakkumisi järgnevalt aadressilt: rehvide müük

Lisaks kõigile levinud rehvitöödele pakume ka erinevate sõidukite, maasturite ja veoautode rehvivahetust. Kui teil on rehvivahetuse kohta küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust ja me vastame esimesel võimalusel.

rehvivahetus tallinnas

Rehvivahetus kontaktivabalt

Kontaktivaba rehvivahetus toimub nii, et rehvitehnik ei siseneks teie autosse. Kõnnite ise rehvitöökojast sisse ja välja, oodates autos või õues seniks, kuni rehvitehnik rehvivahetusega lõpuni jõuab. Kui teie rattad on kinnitatud turvapoldiga, tuleks selle võti jätta koos rehvidega auto pakiruumi, nii et rehvitehnik saaks selle ilma teiega kokkupuutumata kätte. Kui soovite kontaktivaba rehvivahetust, lisage oma kontaktvormi broneerimisel märge "Soovin kontaktivaba rehvivahetust".

Lisaks ülalmainitud rehvitöödele pakume ka erinevate sõidukite, maasturite ja veoautode rehvivahetust. Kui teil on rehvitöö kohta küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust ja vastame esimesel võimalusel. Samuti võite vaadata meie partnerite pakkumist kokkuvõttest: rehvivahetus

Rehvivahetus telli oma ala spetsialistilt

Autoomanikuna tasub kindlasti hoolikalt läbi mõelda, milline rehvitöökoda valida. Eestis on tavaline, et rehvivahetuse hooajaks kerkib lademetes rehvitöökodasid ja kummiboxe. Paljud neist pakuvad oma teenuseid vaid hooajaliselt. Kuna palju võib sõltuda rehvitehnikute kompetentsusest, tasub kaaluda, kas tasub minna madalaimat hinda pakkuva teenusepakkuja juurde.

Kui valite vale rehvitöökoja võite saada:

  • Vigastatud rehvid ja veljed
  • Liiga kõvasti (või nõrgalt) kinnitatud poldid / mutrid
  • Rattad tulevad sõidu ajal ära
  • Polte / mutreid ei saa hiljem eemaldada
  • Mõlgid küljekarpides või autokeres

Teostades rehvivahetuse meie juures, võite kindlad olla, et selliseid asju ei juhtu. Meie rehvitehnikud on koolitatud ning omavad pikaajalist kogemust. Küsides meilt kvaliteetset rehviteenust, võite olla kindel, et rehvid jäävad sõites ikka autole alla ning saate keskenduda turvaliselt sõitmisele.

Broneeri rehvivahetus

Broneerige rehvivahetus enneaegselt juba täna ning teenindame teid ka keset rehvivahetuse hooaega järjekorraväliselt. Broneerimiseks saatke meile kiri, või kasutage selleks hinnapakkumise vormi.