AadressTallinna mnt 22, Tallinn
Helistage meile+372 555 555

Teenused

Meie teenused

Autoremont ja keretööd

Teostame igat liiki autoremonti ja hooldust ning järgime suurte autokaupluste püsiklientide põhimõtteid: järgime kehtestatud autoremondi tähtaegu, tuvastame kiiresti auto kahjustused, kasutame kvaliteetseid seadmeid ja kulumaterjale, teenindame kogu teie auto hooldamise ajalugu ja meeldetuletuseks - anname garantii oma järgmisel visiidil kogu töö jaoks. Samal ajal on üks meie põhimõtetest taskukohaste hindade säilitamine autoremondi ja muud tüüpi tööde jaoks. Seega hoiame autot naudingu allikana, mitte eraõigusliku ostja kulutusena ning aitame vähendada ettevõtjate transpordikulusid.

Auto keretööd kvaliteetse ja soodsa hinnaga. Teostame kõiki tüüpi autode keretöid alustades lihtsamatest remonttöödest kuni keeruliste taastamisteni. Meile võite tuua nii vanemaid, kui uuemaid mudeleid. Täpse hinna teadasaamiseks küsige hinnapakkumist.

Teie autol on värvikahjustused või soovite lihtsalt auto uuesti üle värvida? Teostame kõiki tüüpi värvimistöid professionaalselt, kiirelt ning anname oma töödele alati kaasa ka garantii.

Kui teie autol põleb mõni tuli armatuuris, või soovite teostada auto ostueelset kontrolli tulge meie juurde diagnostikasse. Paneme auto tõstukile, leiame vead ja vajadusel eemaldame need. Kasutame autodiagnostika teostamiseks professionaalseid tööriistu ning meie meeskond koosneb kogenud spetsialistidest.

Meie kliendid meist